Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> КИЇВ поїзд №298

сполученням ХЕРСОН >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 20:33
СНІГУРІВКА 21:22 21:24
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 22:04 22:06
БІЛА КРИНИЦЯ 22:32 22:40
ВИСОКОПІЛЛЯ 23:20 23:22
АПОСТОЛОВЕ 23:52 00:14
КРИВИЙ РІГ 00:55 01:04
ДОЛИНСЬКА 03:06 03:09
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 05:50 06:05
КИЇВ 09:15

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: