Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ХЕРСОН поїзд №298

сполученням КИЇВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 23:57
МИРОНІВКА 01:13 01:15
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 02:43 02:58
ДОЛИНСЬКА 05:28 05:40
КРИВИЙ РІГ 07:45 07:50
АПОСТОЛОВЕ 08:32 08:54
ВИСОКОПІЛЛЯ 09:21 09:23
БІЛА КРИНИЦЯ 09:59 10:01
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 10:25 10:27
СНІГУРІВКА 11:02 11:04
ХЕРСОН 11:50

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: