Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> ХАРКІВ поїзд №765

сполученням ХЕРСОН >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 15:52
МИКОЛАЇВ ПАС. 16:37 16:39
ДОЛИНСЬКА 18:33 18:51
КИЇВ 23:14 00:20
ДАРНИЦЯ 00:39 00:41
БРОВАРИ 00:55 00:56
НІЖИН 01:56 01:58
БАХМАЧ 02:48 02:50
КОНОТОП 03:12 03:14
ПУТИВЛЬ 03:55 03:57
ВОРОЖБА 04:26 04:46
БІЛОПІЛЛЯ 04:54 04:55
СУМИ 05:33 05:53
БОРОМЛЯ 06:27 06:29
ТРОСТЯНЕЦЬ-СМОРОДИНЕ 06:48 06:50
КИРИКІВКА 07:07 07:08
БОГОДУХІВ 07:41 07:43
ЛЮБОТИН 08:31 08:32
ХАРКІВ 09:00

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: