Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> МІНСЬК поїзд №765

сполученням ХЕРСОН >> МІНСЬК

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 15:52
МИКОЛАЇВ ПАС. 16:37 16:39
ДОЛИНСЬКА 18:33 18:51
КИЇВ 23:14 02:03
ДАРНИЦЯ 02:21 02:23
НІЖИН 03:35 03:37
ЧЕРНІГІВ 04:41 05:06
ГОРНОСТАЇВКА 06:33 07:08
ТЕРЮХА 07:31 08:04
ГОМЕЛЬ 08:43 09:06
ЖЛОБИН 10:19 10:23
БОБРУЙСЬК 11:26 11:29
ОСИПОВИЧІ 12:07 12:11
ПУХОВИЧІ 12:46 12:48
МІНСЬК 13:44

Зворотній маршрут: МІНСЬК >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, МІНСЬК.


На нашому сайті ви завжди можете: