Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ШОСТКА >> ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ поїзд №778

сполученням ШОСТКА >> ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Станція Прибуття відправлення
ШОСТКА 18:42
ТЕРЕЩЕНСЬКА 18:55 18:57
КРОЛЕВЕЦЬ 19:15 19:17
КОНОТОП 19:50 19:52
БАХМАЧ 20:14 20:16
ПЛИСКИ 20:37 20:39
НІЖИН 21:08 21:10
ДАРНИЦЯ 22:23 22:25
КИЇВ 22:43 23:44
ФАСТІВ 00:34 00:36
ПОПІЛЬНЯ 01:01 01:03
КОЗЯТИН 01:43 01:45
КАЛИНІВКА 02:19 02:21
ВІННИЦЯ 02:39 02:43
ГНІВАНЬ 03:02 03:04
ЖМЕРИНКА 03:30 03:50
ДЕРАЖНЯ 04:45 04:47
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 05:13

Зворотній маршрут: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> ШОСТКА.
Розклад поїздів по станціях: ШОСТКА, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.


На нашому сайті ви завжди можете: