Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЛЬВІВ >> УЖГОРОД поїзд №829

сполученням ЛЬВІВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
ЛЬВІВ 16:44
ПУСТОМИТИ 17:03 17:04
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ 17:25 17:26
СТРИЙ 17:47 17:49
СКОЛЕ 18:19 18:21
СЛАВСЬКЕ 18:49 18:51
ЛАВОЧНЕ 19:03 19:04
ОПОРЕЦЬ 19:09 19:10
ВОЛОВЕЦЬ 19:42 19:45
СВАЛЯВА 20:15 20:18
КАРПАТИ 20:27 20:28
МУКАЧЕВО 20:43 20:47
БАТЬОВО 21:18 21:20
ЧОП 21:41 21:56
УЖГОРОД 22:22

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> ЛЬВІВ.
Розклад поїздів по станціях: ЛЬВІВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: