Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> ЛЬВІВ поїзд №829

сполученням УЖГОРОД >> ЛЬВІВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 05:13
ЧОП 05:37 05:52
БАТЬОВО 06:12 06:14
МУКАЧЕВО 06:49 06:54
КАРПАТИ 07:08 07:09
СВАЛЯВА 07:18 07:21
ВОЛОВЕЦЬ 07:53 07:55
ОПОРЕЦЬ 08:24 08:26
ЛАВОЧНЕ 08:31 08:32
СЛАВСЬКЕ 08:44 08:46
СКОЛЕ 09:15 09:16
СТРИЙ 09:47 09:49
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ 10:11 10:12
ПУСТОМИТИ 10:34 10:35
ЛЬВІВ 10:57

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, ЛЬВІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: