ЗАПОРІЖЖЯ – ЧЕРНІВЦІ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом запоріжжячернівці

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття

Нічого не знайдено!

Інформація про маршрут поїзда Запоріжжя-1 - Чернівці

Для купівлі залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-1 - Чернівці, через веб-сайт AnyTrain, вам в першу чергу потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між містом Запоріжжя та Чернівці, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між станціями становить 862 км. Всього курсує 1 поїзд, які з'єднують станції Запоріжжя та Чернівці. Поїзд номер 216 вирушає зі станції Запоріжжя-1 о 13.00 і прибуває на кінцеву станцію Чернівці о 10.21. Усього поїзд у дорозі перебуватиме 21 годину 21 хвилину.

Основні станції: Дніпро-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Львів, Івано - Франківськ

Залізничні квитки Запоріжжя-1 - Чернівці

AnyTrain пропонує сервіс купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Запоріжжя - Чернівці за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Купівля квитків онлайн дає змогу заощадити час і уникнути черг на вокзалі. 

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронної посадки. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обміняти на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі. 

Для купівлі онлайн квитка на поїзд Запоріжжя - Чернівці на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати поїздки. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між містом Запоріжжя та Чернівцями, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою. 

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Чернівці? 

Вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Чернівці визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця і додаткові послуги. 

Покупку квитків Запоріжжя - Чернівці можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. За наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої. 

Бронювання квитків Запоріжжя-1 - Чернівці

На період воєнного стану бронювання квитків на поїзд Запоріжжя - Чернівці доступне за 20 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена. 

Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Чернівці

Дізнайтеся розклад поїздів Запоріжжя - Чернівці на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity і Intercity+. Виберіть найзручніший і найвідповідніший вам варіант.

Підтримка