Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> ОДЕСА поїзд №136

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 16:10
ТЕРНОПІЛЬ 22:05 22:40
ВОЛОЧИСЬК 23:38 23:40
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:34 00:40
ДЕРАЖНЯ 01:14 01:16
ЖМЕРИНКА 02:19 03:04
ВАПНЯРКА 04:16 04:56
КРИЖОПІЛЬ 05:31 05:33
КОДИМА 06:03 06:05
ПОДІЛЬСЬК 07:01 07:21
ЗАТИШШЯ 08:05 08:07
РОЗДІЛЬНА 08:57 08:59
ОДЕСА 10:04

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: