Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ЧЕРНІВЦІ поїзд №136

сполученням ОДЕСА >> ЧЕРНІВЦІ

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 16:44
РОЗДІЛЬНА 17:43 17:45
ЗАТИШШЯ 18:32 18:34
ПОДІЛЬСЬК 19:24 19:39
КОДИМА 20:29 20:31
КРИЖОПІЛЬ 21:04 21:06
ВАПНЯРКА 21:23 21:25
ЖМЕРИНКА 22:30 22:50
ДЕРАЖНЯ 23:51 23:53
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:23 00:27
ВОЛОЧИСЬК 01:24 01:26
ТЕРНОПІЛЬ 02:18 02:53
ЧЕРНІВЦІ 08:21

Зворотній маршрут: ЧЕРНІВЦІ >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ЧЕРНІВЦІ.


На нашому сайті ви завжди можете: