Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ТЕРНОПІЛЬ >> КИЇВ поїзд №748

сполученням ТЕРНОПІЛЬ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ТЕРНОПІЛЬ 04:04
ВОЛОЧИСЬК 04:51 04:52
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 05:42 05:45
ДЕРАЖНЯ 06:11 06:12
ГНІВАНЬ 07:09 07:10
ВІННИЦЯ 07:28 07:30
КАЛИНІВКА 07:45 07:46
КОЗЯТИН 08:16 08:17
КИЇВ 10:03

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ТЕРНОПІЛЬ.
Розклад поїздів по станціях: ТЕРНОПІЛЬ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: