Як перевезти велосипед?


Як перевезти велосипед?

Перевезення велосипедів у купейних та плацкартних вагонах нічних швидких та пасажирських поїздів здійснюється у розібраному та впакованому стані за умови, що вони можуть вільно розміщуватись на місцях, передбачених для перевезення ручної поклажі.

У вагонах регіональних поїздів на місцях, спеціально обладнаних для розміщення велосипедів, перевезення велосипедів здійснюється з обов'язковою оплатою як за 20 кг багажу, що оформлюється квитанцією за формою ЛУ-12а чи перевізним документом, оформленим електронним способом.

Пасажир забезпечує збереження велосипедів під час перевезення.

У поїздах категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті +" перевезення велосипедів не дозволяється за відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні.

Разом з тим перевезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті +» допускається лише за умови виконання пасажиром наступних умов перевезення:

  • велосипед (не більше одного) повинен бути у розібраному та впакованому стані;
  • за сумою трьох вимірів не перевищувати 200 см, спільно з ручною поклажею не перевищувати 36 кг, та вільно розміщуватись на місцях, передбачених для перевезення ручної поклажі.