Які є залізничні квитки?


Які є залізничні квитки?

1. Проїзний документ встановленого зразка.

Квитки на поїзд, надруковані на бланку суворої звітності Укрзалізниці та дає право на посадку в поїзд. Такий залізничний квиток продається тільки в залізничних касах.

Оригінальний бланк залізничного квитка УЗ

2. Бланк інтернет-бронювання.

Документ, який ви отримуєте при бронюванні залізничного квитка на дві доби.

Документ, який містить інформацію про поїздку (номер поїзда, дата і час відправлення, тип вагона і місце, ціну), унікальний номер, а також термін викупу залізничного квитка в касі. Бланк інтернет-бронювання необхідно зберегти або роздрукувати, або хоча б переписати унікальний код.

Роздрукований бланк інтернет-бронювання або його унікальний код потрібно пред'явити в офіційних касах УЗ на материковій частині України для викупу проїзного документа до зазначеного терміну.

Бланк резервування залізничного квитка

3. Бланк інтернет-замовлення.

Документ, який ви отримуєте, сплативши залізничний квиток онлайн.

Документ, який містить інформацію про поїздку (номер поїзда, дата і час відправлення, тип вагона і місце, ціну), а також унікальний номер. Бланк інтернет-замовлення не дає права на посадку в проїзд! Його необхідно зберегти або роздрукувати, або хоча б переписати унікальний код.

Роздрукований бланк інтернет-замовлення або унікальний код потрібно пред'явити в офіційних касах УЗ на материковій частині України для безоплатного отримання проїзного документа встановленого зразка.

Бланк інтернет-замовлення залізничних квитка

4. Електронний проїзний документ.

Документ, який ви отримуєте, сплативши залізничний квиток онлайн.

На відміну від бланка інтернет-замовлення, електронний проїзний документ є повноцінним квитком і дає право на посадку в поїзд, отже, відвідувати залізничну касу не потрібно зовсім. Електронний проїзний документ містить QR-код, який зчитується провідником при посадці.

Електронний залізничний квиток

5. Бланк інтернет-замовлення перевізного документа.

Документ, який ви отримуєте, сплативши перевезення додаткового багажу.

Містить інформацію про поїздку, найменування додаткового багажу, а також унікальний номер. Його необхідно зберегти або роздрукувати, або хоча б переписати унікальний код.

Роздрукований бланк замовлення перевізного документа або унікальний код потрібно пред'явити в офіційних касах УЗ на материковій частині України для безоплатного отримання перевізного документа встановленого зразка.

Багажна квитанція до залізничного квитка