Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ТЕРНОПІЛЬ поїзд №747

сполученням КИЇВ >> ТЕРНОПІЛЬ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 16:41
КОЗЯТИН 18:22 18:23
КАЛИНІВКА 18:54 18:56
ВІННИЦЯ 19:13 19:16
ГНІВАНЬ 19:35 19:36
ДЕРАЖНЯ 20:36 20:37
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 21:07 21:10
ВОЛОЧИСЬК 21:56 21:57
ТЕРНОПІЛЬ 22:42

Зворотній маршрут: ТЕРНОПІЛЬ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ТЕРНОПІЛЬ.


На нашому сайті ви завжди можете: