Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> КИЇВ поїзд №772

сполученням ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 14:24
ДЕРАЖНЯ 14:52 14:54
ЖМЕРИНКА 15:44 15:59
ГНІВАНЬ 16:22 16:24
ВІННИЦЯ 16:41 16:43
КАЛИНІВКА 16:59 17:01
КОЗЯТИН 17:33 17:35
ПОПІЛЬНЯ 18:16 18:18
ФАСТІВ 18:47 18:49
КИЇВ 19:43

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.
Розклад поїздів по станціях: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: