Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХАРКІВ >> ОДЕСА поїзд №59

сполученням ХАРКІВ >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
ХАРКІВ 17:04
ЛЮБОТИН 17:38 17:40
КОЛОМАК 18:28 18:29
ПОЛТАВА 19:19 19:39
КРЕМЕНЧУК 21:19 21:41
ПАВЛИШ 22:13 22:15
КОРИСТІВКА 22:43 22:45
ЗНАМ'ЯНКА 23:14 23:37
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 00:47 01:28
ПОМІЧНА 03:49 04:09
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 04:57 04:59
ВОЗНЕСЕНСЬК 05:21 05:24
ОДЕСА 07:45 07:47
ОДЕСА 08:20

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> ХАРКІВ.
Розклад поїздів по станціях: ХАРКІВ, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: