Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> УЖГОРОД поїзд №81

сполученням КИЇВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 18:30
КОЗЯТИН 20:50 20:55
ВІННИЦЯ 21:47 21:52
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 23:51 23:56
ТЕРНОПІЛЬ 01:42 01:47
ЛЬВІВ 03:42 04:09
СТРИЙ 05:13 05:30
СКОЛЕ 06:01 06:04
СЛАВСЬКЕ 06:35 06:38
ЛАВОЧНЕ 06:52 07:02
ВОЛОВЕЦЬ 07:38 07:48
СВАЛЯВА 08:19 08:22
КАРПАТИ 08:32 08:33
МУКАЧЕВО 08:47 08:54
БАТЬОВО 09:24 09:26
ЧОП 09:46 10:13
УЖГОРОД 10:40

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: